Skontaktuj się z najlepszymi domami opieki w Polsce

  Zgadzam się z warunkami regulaminu i polityką prywatności

  2 Zapisz mnie do News

  O nas

  Najlepsze domy opieki w Polsce - Medical Holidays AbroadBrak granic w Europie sprawia, że poszukiwanie najlepszych usług medycznych oraz domów opieki dla naszych najbliższych nie ogranicza się tylko do jednego kraju. Gwarantujemy, że te usytuowane w Europie wschodniej nie odbiegają standardem od niemieckich oraz oferują równie wysokiej jakości opiekę medyczną. Często jednak jedyną barierą jaka ogranicza przy wyborze odpowiedniego miejsca opieki dla naszego ukochanego seniora, jest bariera językowa. Zniesienie tej przeszkody oraz zapewnienie najwyższych standardów opieki stanowi nadrzędny cel naszej działalności.

  Firma Medical Holidays Abroad już od 2006 roku pomaga znaleźć pacjentom z Niemiec  najlepszego lekarza danej specjalizacji, czy usługę medyczną zarówno w Polsce jak i w wielu krajach na świecie. W naszej ofercie znajdują się również usługi domów seniora. Gwarantujemy, że  spełniają one najwyższe europejskie standardy oraz zapewniają najwyższy poziom opieki. Jednocześnie nasze usługi oferujemy w cenach nawet 60% niższych niż w Niemczech

  Medical Holidays Abroad to zespół kompetentnych kosultantów oraz niemieckojęzycznego personelu naszych ośrodków, którzy służą pomocą i doradzą Wam najlepszą ofertę..

  Wiemy, że opieka nad schorowaną starszą osobą jest niezwykle wymagająca, często potrzebują one obecności specjalistów 24godziny/ dobę. W przypadku trudnej decyzji jaką jest wybór placówki w obcym kraju wchodzi, w grę również zapewnienie dwujęzycznego personelu medycznego. Senior przebywający w domu opieki nie może bowiem czuć się niekomfortowo nie znając języka danego kraju.

  Dlaczego warto wybrać Medical Holidays Abroad?

  Komfortowa starość w domach opieki w PolsceMisją naszej firmy jest zapewnienie pomocy i godnych warunków dla starszych i schorowanych ludzi. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz opiekę profesjonalnego personelu medycznego, posiadającego wieloletnie doświadczenie i wykształcenie pomocne w zapewnieniu opieki nad osobami starszymi. Właśnie dlatego staramy się nie tylko pomóc rodzinom w znalezieniu odpowiedniego miejsca, ale też oferujemy ośrodki zapewniające najwyższy standard opieki świadczony przez personel medyczny posługujący się biegle językiem Niemieckim.

  Nasze domy seniora znajdują się w malowniczych miejscowościach na terenach Polski, bliskich historycznie Niemcom: Śląska, Pomorza, Wielkopolski, Warmii, Kaszub oraz Polski Zachodniej, dzięki temu seniorzy będą mogli się poczuć jak u siebie w kraju.

   Skontaktuj się z najlepszymi domami opieki w Polsce

   Zgadzam się z warunkami regulaminu i polityką prywatności

   2 Zapisz mnie do News