Skontaktuj się z najlepszymi domami opieki w Polsce

  Zgadzam się z warunkami regulaminu i polityką prywatności

  2 Zapisz mnie do News

  FAQ

  Opieka medyczna w domach opieki w Polsce1. Czy personel medyczny mówi po Niemiecku?

  Tak, dbamy oto aby osoby sprawujące opiekę nad osobą starszą, zarówno z wyższego jaki średniego personelu medycznego posługiwały się językiem Niemieckim w stopniu komunikatywnym.

  ?

  ?

  Najlepsza opieka dla seniora - Medical Holidays Abroad2. Jak najłatwiej dostać się na teren Polski?

  Ten kraj jest doskonale skomunikowany z Niemcami dlatego w grę wchodzi zarówno transport drogowy, lotniczy czy kolejowy. Należy jednak sposób podróżowania dopasować do
  potrzeb oraz schorzeń osoby starszej. Medical Holidays Abroad pomoże zorganizować najbardziej optymalny sposób dotarcia do domu seniora, wystarczy tylko Kliknij tutaj, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat kroków, jakie należy podjąć.

   3. Czy osoba starsza będzie miała odpowiednią opiekę?

  Podobnie jak w innych krajach Unii Europejskiej, tak samo i w Polsce obowiązuje te same standardy opieki nad osobami starszymi. Personel medyczny w domu spokojnej starości posiada odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie niezbędne do zapewniania całodobowej opieki nad osobą starszą i schorowaną.

   4. Kiedy i jak mogę uiścić opłatę za pobyt osoby starszej?

  Uiszczenie takiej opłaty wymagane jest raz w miesiącu, a jej wysokość określona jest na umowie z domem spokojnej starości. Istnieje możliwość płatności gotówkowej, przelewem lub przy użyciu karty kredytowej. Należy jednak zapytać jaka forma obowiązuje w danym domu opieki.


  5. Czy należy się spodziewać jakiś innych opłat związanych z korzystaniem z Medical Holidays Abroad?

  Nie,  Medical Holidays Abroad nie pobiera żadnych opłat, jedynie należy pamiętać o regulowaniu należności w domu opieki.
  Wykwalifikowany personel w domach seniora w Polsce6. Czy potrzebuję wykupić jakieś dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne dla osoby starszej?

  Doradzamy naszym pacjentom, aby w tym wypadku skontaktowali się z Niemieckim Funduszem Zdrowia w celu uzyskania informacji na temat refundowania leczenia w Polsce.

  ?

  Opieka nad seniorem w domowej atmosferze w Polsce7. Czy warto skorzystać z domów opieki w Polsce?

  Absolutnie tak, ich główną zaletą jest niższa niż w Niemczech cena miesięcznego pobytu przy zachowaniu tych samych standardów. Co więcej nie ma listy oczekiwań, a seniorzy przyjmowani się od ręki.

   Skontaktuj się z najlepszymi domami opieki w Polsce

   Zgadzam się z warunkami regulaminu i polityką prywatności

   2 Zapisz mnie do News